Ambalajlı Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak sektörde ambalajlı taşımacılık hizmeti sunan ender firmalardan birisiyiz. Ambalajlı taşımacılık taşınacaklar için ciddi bir ayrıcalıklı hizmettir. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren firmamız ambalajlı taşımacılık hizmetini uygun fiyata kolay ödeme seçenekleri ile sunmaktadır.

Tuzla evden eve nakliyat firması olarak evdeki büyük mobilyalardan tutun süs eşyalarına kadar her eşyayı cinsine göre özenle paketlemekteyiz. Eşyaların taşıma sırasında çizilmemesi, kırılmaması ve zarar görmemesi için mutlaka eşyaların ambalajlanması gerekir. Kırılacak eşyaların daha kolay ayırt edilebilmesi için eşyalar paketlendikten sonra eşyanın üzerine mutlaka not alınması gerekir.

Gebze evden eve nakliyat firması olarak paketleme ve ambalajlama işini büyük bir ciddiyetle yapmaktayız. Eşya ne kadar güzel paketlenirse taşıması o kadar kolay olur. Bunun bilincinde olan uzman ekibimiz eşyalarınızı paketler ve ambalajlarken büyük bir özen göstermektedir. Paketleme için özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Ambalaj malzemelerimiz tek kullanımlıktır. Firma olarak her eşyayı cinsine göre paketlemekteyiz. Yani her eşya için aynı ambalaj malzemesi kullanmamaktayız.

Related Posts

Bir cevap yazın