Beşiktaş Ghezzalı elinden kaçırıyor mu? Monaco görüşmelere başladı

Paylaş

Süper Lig’de sezonun tartışmasız yıldızı olan Ghezzal, istatistikleriyle Avrupa liglerindeki büyük oyuncuları da geçmişti. 17 asist 5 golle Beşiktaş’ın şampiyonluk yürüyüşüne önderlik eden Ghezzal’ın kiralık sözleşmesi sona eriyor.

Paylaş

Leicester City’ye dönecek olan Ghezzal’ın bonservisini almak isteyen Beşiktaş, lig sonunda İngiliz kulübüyle görüşecekti. Ancak devreye önemli bir rakip girdi: Monaco.

Paylaş

Fanatik’in haberine göre Fransa Lig 1 devi Monaco, sezon sonunda Ghezzal’i kadrosuna katmak için girişimlere başladı. İlk etapta Beşiktaş’ta kalmak isteyen Ghezzal, yönetimin bonservisini almasını bekliyor.

Paylaş

Beşiktaş’ın en büyük dayanağı da Ghezzal’ın Beşiktaş’ta kalmak istemesi. Monaco’nun vereceği bonservis ile Beşiktaş’ın önereceği ücret arasında uçurum olmazsa, Ghezzal, LEicester City’yi ikna ederek Türkiye’ye gelecek.

Paylaş

Ayrıca Ghezzal geçtiğimiz günlerde Fransa’ya dönerse Lyon’da oynamak istediğini ve Olimpik Lyon’la gönül bağı olduğunu açıklamıştı. Bu nedenle de Monaco’yu reddetme ihtimali var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir