Çılgın Dondurmacı’nın Son Görüntüsü Ağızları Açık Bıraktı! 70 Yaşındaki Müşterisinden Yılan Dansı

Son periyotlarda atağa geçen ve Instagram, Facebook üzere tanınan platformları geride bırakan TikTok, yediden yetmişe kullanılmaya başlandı. Çektiği dans görüntüleri ile kısa müddette viral olan Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, son görüntüsü ile pes dedirtti. Görüntüyü izleyenlerin ağızları açık kalırken, binlerce kişi ‘Yaş yetmiş iş bitmemiş’ yorumunda bulundu. İşte Çılgın Dondurmacı’nın pes dedirten görüntüsü…

SON VAKİTLERDE TENKİTLERİN HEDEFİNDE

Çektiği görüntüler ile kısa müddette yükseliş yaşayan TikTok fenomeni Çılgın Dondurmacı, çektiği dans görüntüleri ile birden fazla kişi tarafından tenkit alıyor. Bilhassa görüntüde daha çok bakımlı ve hoş bayanları çıkartan Çılgın Dondurmacı’ya reaksiyonlar büyük.

AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Çılgın Dondurmacı’nın son görüntüsü ise viral oldu. Ünlü fenomen bu sefer sahneye 70 yaşında olduğu sav edilen bir bayanı alarak çılgınlar üzere dans etti. Yaşına karşın kıvraklığıyla ağızları açık bırakan teyze, toplumsal medyanın gündeminde oturdu.

‘YAŞ 70 İŞ BİTMEMİŞ’

Video kısa müddette izlenme rekorları kırarken birden fazla kullanıcı ‘Yaş 70 iş bitmemiş’ yorumunda bulundu. Binlerce beğeni alan görüntü, bayanın gücü ile izleyenleri büyüledi.

TAKİPÇİ SAYISINDA NUSRET’LE YARIŞIYOR

Öte yandan Son yılların en tanınan paylaşım siteleri ortasında yer alan TikTok platformunda çektiği görüntüler ile kısa müddette üne kavuşan Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, toplumsal medya fenomeni Etçi Nusret Gökçe ile yarışan ünlü dondurmacının son görüntüsü da olay oldu. Nusret’in rakipleri ortasında yer alan Çılgın Dondurmacı’nın takipçi sayısı ise ağızları açıkta bıraktı.

MİLYONLARCA KİŞİ İZLİYOR

Antalya’da bir dondurma dükkanı işleten Çılgın Dondurmacı isimli Mehmet Dinç, dansları ile toplumsal medyada en çok izlenen isimler ortasında girdi. Kısa müddette insanların dikkatini çeken Dinç’i TikTok hesabı üzerinden 19 milyona yakın kişi takip ediyor. Tüm toplumsal medya hesaplarını etkin olarak kullanan Dinç’i, Youtube’da 2 milyon 690 bin takipçi, Instagram’da 52 bin TikTok hesabından ise 19 milyona yakın kişi takip ediyor. Dinç’in yerli vatandaşlar dışında yabancı turistler de ilgi ile takip ediyor. Enteresan dans ve müziklerle müşterilerine dondurma satan Çılgın Dondurmacı, kimi paylaşımlarından ötürü tenkit alsada toplumsal medyada hala en çok ilgi gören hesaplar ortasında.

Related Posts

Bir cevap yazın