Çılgın Dondurmacı’nın Transparan Giyen Bayan Müşterisiyle Dansı Toplumsal Medyada Gündem Oldu! Bu Kadar Olmaz…

Sosyal medya platformlarında çektiği görüntüler ile kısa müddette tanınan Çılgın Dondurmacı Mehmet Dinç, tekrar gündemde. Antalya’da dondurma dükkanı işleten Mehmet Dinç, bayan müşterileriyle yaptığı enteresan danslarla TikTok’u adeta sallıyor. Bayanlarının giydiği elbiseler ve dansları herkesin ağzını açık bırakıyor. Kanalında görüntü paylaşan Çılgın Dondurmacı tekrar gündeme bomba üzere düştü. Bayanın giydiği elbise ile dansları dondurmacıyı baştan çıkardı. Çılgın Dondurmacı o anlarda ne yapacağını şaşırarak kaçmaya çalıştı. İşte o görüntü…

KULLANICILAR TARAFINDAN ELEŞTİRİLİYOR

TikTok, YouTube ve Instagram üzere platformlarda görüntü içerik üreten Çılgın Dondurmacı, dansları ve görüntüde oynattığı bayanlarla takipçilerinin maksadında. Daima olarak bayan müşterilerle görüntü çeken dondurmacı yaptığı danslarla yuh dedirttiriyor. Bilhassa bayanların giysi stilleri herkesin ağzını açık bırakıyor. Kullanıcılar ise bayanların açık giysi şekillerini ve danslarını maksat alarak dondurmacıyı eleştiriyorlar.

MİNİ ELBİSESİYLE SAHNEDE GÖSTERİ YAPTI

Öte yandan Çılgın Dondurmacı’nın YouTube kanalından yayınladığı evvelki görüntüde yer alan pembe elbiseli bayanın dansı herkes tarafından tam not almıştı. Küçük elbisesiyle sahneyi terleten bayanın özgüvenli dansı herkes tarafından alkışlanmıştı.

DONDURMACI ŞAŞIRARAK İZLEDİ

Kadının akabinde sahneye çıkan ince beyaz transparan giyen diğer bir bayan dondurmacıyı çıldırttı. Bayanın dansı ve giyinişi herkesin ağzını açık bıraktı. Donudrmacının şaşkın bakışları da gözlerden kaçmadı.

SOSYAL MEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ

Kadının dans figürleri kullanıcılar tarafından eleştirilirken görüntüye binlerce yorum geldi. Birçok kullanıcı ‘Bu nasıl dans? Emel ne?’ üzere tenkitler geldi. Toplumsal medya adeta ikiye bölündü.

NUSRET VE CNZ BURAK İLE YARIŞIYOR

Öte yandan Hayatımıza Instagram üzerinden giren ve kısa müddette Türkiye’nin en güçlü insanları ortasında giren Nusret Gökçe’ye rakip olan Mehmet Dinç, takipçi sayısı ile Nusret’i geçeceğe benziyor. Yabancı turistlerin dikkatini çeken Dinç, çılgın danslarıyla da çok konuşuluyor. Müşterilerine dans eşliğinde sunum yapan Mehmet Dinç’in paylaşım görüntüleri ise milyonlarca izlenmeyi buluyor.

BEĞENMEYENLER TARAFINDAN TENKİTLERİN HEDEFİNDE

TikTok mesleğiyle başlayan ve başka platformlarda da görüntü çekmeye başlayan Çılgın Dondurmacı olarak tanınan Mehmet Dinç, milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. Çektiği görüntülerle izlenme rekorları kıran Çılgın Dondurmacı bazen tenkitlerin gayesinde olabiliyor. Bilhassa görüntülerde kullandığı bayanların açık giyinmeleri ve dans figürleri takipçileri tarafından tenkit konusu oluyor. Lakin dondurmacı görüntü çekimlerine orta vermeden devam ediyor.

Related Posts

Bir cevap yazın