Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kılıçla katledilen Başak Cengiz’in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, İstanbul Ataşehir’de uğradığı kılıçlı saldırıda hayatını kaybeden mimar Başak Cengiz’in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başak Cengiz’in anneannesi ile babaannesi de yer aldı.

TELEFONLA ARAMIŞTI

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan geçtiğimiz günlerde Başak Cengiz’in Ankara’da yaşayan ailesini ziyaret etmişti. Cengiz’in ailesine başsağlığı dileğinde bulunan Gül, daha sonra aileyi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda görüştürmüştü.

“ALLAH SABRINIZI ARTIRSIN”

Erdoğan, telefonla görüştüğü Başak Cengiz’in babası Avni Cengiz’e, “Başımız sağ olsun, Allah sabırlar versin. Rabbim kızını cennetiyle, cemaliyle müşerref kılsın inşallah” demişti. Anne Beyhan Cengiz ile de görüşen Erdoğan, “Rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah. Yani bu dünyada maalesef böyle caniler, hainler ne yazık ki demek ki varmış. Allah sabrınızı arttırsın inşallah” diye konuşmuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan‘ın ziyaretinden kareler;

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kılıçla katledilen Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kılıçla katledilen Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kılıçla katledilen Başak Cengiz'in ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı ile birlikte Başak'ın ailesini ziyaret eden Emine Erdoğan gözyaşlarını tutamadıCumhurbaşkanı ile birlikte Başak’ın ailesini ziyaret eden Emine Erdoğan gözyaşlarını tutamadı

Haberler.com – Son Dakika Haberleri

Haberi KaydetBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir