İrem Derici’den iğrenç soruya küfür

Özel hayatı ile daima magazin gündeminden düşmeyen başarılı müzikçi İrem Derici, takipçileri ile de daima yakın bir alaka kurmaya devam ediyor. Enteresan açıklamaları ve kendisine has şeklinden ötürü çok sayıda hayran kitlesine sahip olan Derici, 8 milyona yakın takipçili Instagram hesabından bana soru sor diyerek sevenlerinden soru sormalarını istedi. Çok sayıda soru alan İrem Derici’ye herkesi şoke eden bir soru geldi. Derici ise soru karşısında yeniden kendine has konuşmasıyla değişik bir yanıt verdi. İşte İrem Derici’den o soruya enteresan yanıt.

İREM DERİCİ’DEN TAKİPÇİSİNE FARKLI KARŞILIK

Yaptığı estetikler ve özel hayatındaki çalkantılarla daima magazin gündeminde yer alan müzikçi İrem Derici, Cem Belevi ihaneti ile sarsılmıştı.

Bu ihanet magazin gündemini günlerce meşgul ederken ikili karşısında karşılıklı atışmalar da yaşanmıştı. İhaneti geri de bırakan Derici, konserlerine son gaz devam ederken takipçileriyle de daima samimi bağlantı kurmaya devam ediyor.

“AYAĞINI ÖPSEM” DİYEN TAKİPÇİSİNE BAKIN NE DEDİ?

Instagram hesabından bana soru sor diyen Derici, sevenlerinden kendisine merak edilen soruları sormasını istedi. Kendisine gelen soruları içtenlikle yanıtlayan Derici’ye ayaklı bir soru geldi. Bir takipçisi ,”Ayağını öpsem tepkin ne olurdu?” sorusuna ‘Mal mısın diye sorardım herhalde’ karşılığını veren Derici, herkesi şoke etti. Derici’nin paylaşımı güldürürken, kimileri ise takipçisine hakaret etti üzere tenkitler de bulundu.

İşte İrem Derici’ye gelen o soru ve Derici’nin yanıtı

Related Posts

Bir cevap yazın