Son dakika haberi! Bakan Çavuşoğlu İzmir’de

İZMİR (İHA) – Bazı programlara katılmak üzere İzmir‘e gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İzmir Valiliğini ziyaret etti.

İzmir’deki bazı programlara katılmak üzere kente gelen Dışişleri Bakanı Mevlüy Çavuşoğlu, İzmir Valiliğine ziyarette bulundu. Bakan Çavuşoğlu’nu Vali Yavuz Selim Köşger kapıda karşılarken, ziyarette Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin yanı sıra AK Parti İzmir milletvekilleri Necip Nasır, Cemal Bekle, Mahmut Atilla Kaya ve Yaşar Kırkpınar da yer aldı.

Valilik Şeref Defterini imzalayan Bakan Çavuşoğlu, İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’in başarılı çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, İzmir’de bir dizi etkinliğe katılacağını ifade etti. Çavuşoğlu ve beraberindekiler, daha sonra görüşme için Valilik Makamına geçti. – İZMİRSon dakika haberi! Bakan Çavuşoğlu İzmir'de

Son dakika haberi! Bakan Çavuşoğlu İzmir'de

İhlas Haber Ajansı – Son Dakika Haberleri AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: 'Yeni bir sistem arayışına gitmek zaman israfı'

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım: “Yeni bir sistem arayışına gitmek zaman israfı”

Vergi kanunlarına ilişkin düzenleme içeren kanun teklifi TBMM'de (1)

Vergi kanunlarına ilişkin düzenleme içeren kanun teklifi TBMM’de (1)

AK Parti milletvekilleri, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'ni Meclis Başkanlığına sundu.

AK Parti milletvekilleri, Vergi Usul Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’ni Meclis Başkanlığına sundu.

/beğendim/alkışladım/beğenmedim/güldüm/üzüldüm/sinirlendim/şaşırdım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir