Brezilyalı Televizyon Yıldızı Luana Andrade Dizindeki Yağları Aldırmak İsterken Hayatını Kaybetti

Brezilyalı televizyon yıldızı Luana Andrade, dizlerindeki yağları aldırmak için yattığı ameliyat masasından kalkamadı! 29 yaşındaki Brezilyalı isim, ameliyat sırasında oluşan komplikasyonlar sonucunda hayatını kaybetti.

Brezilya’da televizyon yıldızı Luana Andrade, dizindeki yağları aldırmak için girdiği ameliyat sırasında yaşanan komplikasyonlar sonucu hayatını kaybetti.

Influencer ve reality show yıldızı olarak büyük üne sahip olan Luana, dizlerindeki yağları aldırmak için ameliyat masasına yatmıştı.

Hafta başında Sao Paola’daki Sao Luiz Hastanesi’nde ameliyata giren 29 yaşındaki ünlü ismin, ameliyat sırasında nefes alma güçlüğü çektiği ve kalp krizi geçirdiği bildirildi.

Hastaneden yapılan açıklamada, Andrade’nin kriz geçirmesi üzerine ameliyata hemen son verildiği ancak kanın damar yolunu tıkaması nedeniyle genç kadının hayatını kaybettiği belirtildi.

Modellik de yapan ve kendi giyim markası bulunan Andrade’nin erkek arkadaşı João Haddad, Instagram mesajında “Hayatımın en büyük kabusunu yaşıyorum” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

xxx