HP tarafından satışa sunulan yeni kulaklık modeli kafaları karıştırdı

Hindistan’da HP tarafından yeni bir ses/müzik cihazı, Poly Voyager Free 60 TWS kulaklık, piyasaya sunuldu. Bu cihaz benzersiz özellikleri ve premium detaylarıyla öne çıkarken, aynı zamanda oldukça yüksek bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkmaktadır.

Poly Voyager Free 60 TWS kulaklıkların özelliklerine baktığımızda, geniş sap tasarımı ve silikon kulak uçlarına sahip olan kulak içi bir tasarıma ev sahipliği yaptığını görüyoruz. Kulaklıklar kullanıcılarına rahat bir kullanım deneyimi sunarken, takıldıkları ve çıkarıldıkları anda otomatik olarak aramaları yanıtlar ya da müziği duraklatır gibi özelliklerle donatılmış akıllı sensörlere sahipler. Bunun yanı sıra, kulaklık kutusu üzerinde yer alan dokunmatik OLED ekran, kullanıcılara müzik çalma, cihazlar arasında geçiş yapma ve gelen aramaları görüntüleme gibi işlemleri kontrol etme imkanı tanır.

HP tarafından satışa sunulan yeni kulaklık modeli kafaları karıştırdı

Ses kalitesi açısından incelendiğinde, Poly Voyager Free 60 TWS kulaklık, arka plan gürültüsünü azaltmak için adaptif gürültü engelleme özelliği ile birlikte gelir. Ayrıca, kulaklıklar çıkarılmadan çevrenin farkında olmayı sağlayan bir şeffaflık moduna da sahip. Bu kulaklık, üç mikrofon aracılığıyla net bir ses kalitesi sunuyor ve ayrıca, rüzgar gürültüsüne karşı koruma sağlayan WindSmart teknolojisi ile birlikte gelir.

Kulaklığın dayanıklılık özelliklerine gelirsek, Poly Voyager Free 60 modeli, 24 saatlik dinleme ve 16 saatlik konuşma süresi vaadinde bulunuyor. Qi sertifikalı kablosuz şarj cihazlarıyla uyumlu olan bu kulaklıklar, Bluetooth 5.3 ile aynı anda iki cihaza bağlanabilir. Bluetooth özelliği bulunmayan cihazlara bağlanabilme imkanı sunan bir Bluetooth adaptörüyle birlikte sunulur.

HP’nin yeni kulaklık modeli, Poly Voyager Free 60, 41,999 Rupi (Amazon fiyatı yaklaşık 520 dolar) fiyat etiketi ile satışa çıkmış durumda. Ürün, kullanıcılarına Karbon Siyahı ve Beyaz Kum olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor.

Bir yanıt yazın