Murat Sancak’tan Onyekuru’ya hakaret: Karaktersizliğini videosuyla duyuracağız

Süper Lig ekibi Adana Demirspor’un eski futbolcusu Henry Onyekuru, başkan Murat Sancak’ın kendisi hakkındaki sözlerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile cevap verdi. Nijeryalı futbolcu paylaşımında, “Hala benim hakkımda konuşmak yerine oyuncuların maaşlarını ödemek nasıl olur sayın başkan” ifadelerini kullandı. Sancak ise “O şeref yoksunu hadsiz ve nankör Henry’ye sorarım senin alacağın var mı ki başkasının alacağı kalsın” diye yazdı.

ONYEKURU: OYUNCULARIN MAAŞINI ÖDEMEK NASIL OLUR SAYIN BAŞKAN?

Adana Demirspor’un Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Fayha’ya sattığı Henry Onyekuru, Murat Sancak’ın sözlerine sosyal medya hesabından cevap verdi.

Onyekuru yaptığı paylaşımda, “Hala benim adımı konuşmak yerine oyuncuların maaşını ödemek nasıl olur sayın başkan” ifadelerini kullandı.

SANCAK’TAN YANIT: SENİN ALACAĞIN MI VAR?

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak’tan eski oyuncusuna karşı cevap gecikmedi. Sancak’ın Onyekuru için ağır ifadeler kullanması dikkat çekti. Henry Onyekuru’nun Instagram üzerinden yaptığı açıklamaya cevap veren Murat Sancak, “O şeref yoksunu hadsiz ve nankör Henry’ye sorarım senin alacağın var mı ki başkasının alacağı kalsın. Ama merak etmesin kulübü dahil bütün dünya kulüplerine karaktersiz olduğunu videosuyla duyuracağız” dedi.

Ne olmuştu?

Murat Sancak geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, “Henry Onyekuru alkışlanmıştı. Henry Onyekuru, Fernando Muslera ile haşır neşir olmuştu maçtan sonra. Ben ondan sonra Henry Onyekuru’yu sattım zaten. Soyunma odasında da ağzıma geleni de söylemiştim ona. Benden ekmeği yiyorsun, sen buraya ihanet edemezsin. Takım arkadaşın olabilir, maçtan sonra gidersin soyunma odasına, orada tebrik edersin… Herkesin seyrettiği bir maç olduğu başka bir takımın şampiyonluk yarışında olduğu mücadelede sen saha ortasında haşır neşir olup sarılamazsın, eğlenemezsin” ifadelerini kullanmıştı. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın